Jump to Navigation

Читальний зал навчальної технічної літератури (вул. Митрополита Андрея, 1, ІІІ поверх)

Читальний зал навчальної технічної літератури обслуговує студентів профільною навчальною, навчально-методичною та довідковою літературою. Крім цього, тут зосереджено літературу з математики, фізики і мовознавства, яка призначена для використання студентами всіх інститутів університету.

Читачі всіх інститутів Університету обслуговуються на двох пунктах видачі:

І пункт обслуговує читачів інститутів енергетики та систем керування; комп’ютерних технологій, автоматики та метрології; комп’ютерних наук та інформаційних технологій, прикладної математики та фундаментальних наук; телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки; економіки і менеджменту та Львівський інститут Сухопутних військ.

ІІ пункт обслуговує читачів інститутів геодезії; гуманітарних та соціальних наук; хімії та хімічних технологій; інженерної механіки та транспорту; будівництва та інженерії довкілля та інститут післядипломної освіти. Тут також зосереджено фонд нормативно-технічних документів (норм, технічних умов, цінників, тарифів), яким користуються всі категорії читачів (на цей фонд ведуться алфавітний і систематичний каталоги).

 


Читальний зал наукової літератури
Читальний зал соціальної та економічної літератури
Читальний зал інформаційно-бібліографічних видань
Електронний читальний зал
Гібридний читальний залYou are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.