Jump to Navigation

Електронні сервіси бібліотеки

Література до дисциплін

На сторінці ресурсу можна ознайомитись із списком літератури до дисциплін, що читаються у Національному університеті "Львіська політехніка" та внести свої пропозиції у пропонований список. На цій же сторінці Вам пропонується скористатись функцією рекомендації літератури до дисципліни.  Вибрана література, що може бути прикріплена до дисципліни, потрапляє до бібліотекаря, який її аналізує та вносить зміни у автоматизовану бібліотечну інформаційну систему. Двічі на місяць оновляється інформація у базі даних.

Перейти до системи

Електронний каталог

Електронний каталог дає можливість здійснювати швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами, як наприклад: автор, назва документа, рік видання, мова, вид документа (книга, рукопис, збірник, дисертація, автореферат, журнал тощо), наявність електронної версії документа та базами даних. В електронному каталозі містяться документи з 1894 року за результатами ретроконверсії фондів НТБ.

Перейти до каталогу

Визначення індексів УДК\ББК

Пропонуємо користувачам послугу віддаленого визначення індексів УДК\ББК. Для користування послугою потрібно всього лиш заповнити необхідні поля веб форми. У найкоротші терміни на вказану Вами електронну скриньку буде надіслано індекс УДК\ББК. Зверніть увагу, що послуга надається тільки користувачам Науково-технічної бібліотеки, що мають діючий читацький квиток та не є заблокованими у автоматизованій бібліотечній системі.

Також Ви можете спробувати самостійно визначити індекс УДК за посиланням http://www.udcc.org/udcsummary/php/index.php?lang=uk&pr=Y

Перейти до системи

Електронна доставка документів

За допомогою цього сервісу користувач може отримати електронні копії документів з фондів НТБ НУ «Львівська політехніка», бібліотек України та інших держав.

Зверніть увагу, послуга надається всім категоріям користувачів Науково-технічної бібліотеки, що мають діючий читацький квиток.

Ви можете замовити:

·        копії окремих статей, опублікованих у періодичних та продовжуваних виданнях;

·        копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг;

·        одночасно можна замовити не більше 10 копій.

Виконання замовлення здійснюється згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права» № 3792-XII від 23.12.1993 р. cт. 22 і 23.

Відповідальність за використання електронної копії несе замовник.

Термін виконання замовлення 3-4 робочі дні.

Для оформлення замовлення необхідно заповнити відповідну форму та вказати адресу електронної скриньки на яку здійснюватиметься інформування про хід виконання запиту, та надсилатиметься виконане замовлення.

Перейти до системи

Електронне звернення

У Вас виникли питання щодо роботи Бібліотеки, її послуг та використання ресурсів? Ви не знайшли того, що шукали? Маєте пропозиції щодо придбання нових книг ? У Вас є зауваження чи пропозиції щодо роботи бібліотеки чи якості обслуговування? Бібліотекарі у читальних залах не  змогли Вам надати відповідь на Ваше питання? .....

Щоб відповісти на ці питання і не тільки ці - пропонуємо скористатись формою звернення до бібліотеки. Розглянувши Ваше питання чи пропозиції ми надішлемо Вам на вказану електронну скриньку відповідь у мінімально можливі терміни.

Перейти до системи


Сервіси розроблені та супроводжуються - Андрухів АндрійYou are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.