Електронна доставка документів

За допомогою цього сервісу користувач може отримати електронні копії документів з фондів Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка», бібліотек України та інших держав.

Зверніть увагу, послуга надається всім категоріям користувачів Науково-технічної бібліотеки, що мають діючий читацький квиток та не мають заборгованості перед бібліотекою.

Ви можете замовити:

  • копії окремих статей, опублікованих у періодичних та продовжуваних виданнях;
  • копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг;
  • одночасно можна замовити не більше 10 копій.

Виконання замовлення здійснюється згідно Закону України «Про авторське право й суміжні права» № 3792-XII від 23.12.1993 р. cт. 22 і 23.

Відповідальність за використання електронної копії несе замовник. Термін виконання замовлення може становити  до 4 робочих днів.

Для оформлення замовлення необхідно заповнити відповідну форму та вказати адресу електронної скриньки на яку здійснюватиметься інформування про хід виконання запиту, та надсилатиметься виконане замовлення.

Також Ви можете завітати до нас та з'ясувати деталі за адресою: вул. Професорська, 1, ІІ поверх, відділ обслуговування науковою літературою.

Контактна інформаціятел.: +38(032)258-21-63, e-mail: nataliia.p.kravchuk@lpnu.uaЗавідувач відділу: Кравчук Наталія Павлівна 

Заповніть форму для електронної доставки документів