Електронні ресурси, що надаються бібліотекою

Доступ до бази даних Scopus

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 р. № 1286 з 1 листопада 2017 року до 31 жовтня 2018 року користувачам бібліотеки надано доступ до бази даних Scopus.

Scopus...

Тестовий доступ до баз компанії EBSCO

Протягом жовтня та листопада 2017 р. користувачам бібліотеки відкрито тестовий доступ до баз компанії EBSCO, серед яких:

Багатогалузеві бази:

Наукометрична платформа Web of Science

"Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року...

Книги видавництва «Центр учбової літератури»

Користувачам бібліотеки надано доступ до повнотекстових книг видавництва «Центр учбової літератури», які можна скачати у форматі pdf. Колекція нараховує близько 1000 книг з галузей:

Електронно-бібліотечна система «Лань»

Продовжується безкоштовний доступ до колекцій електронних книг і журналів російської електронно-бібліотечної системи «Лань», яка включає в себе електронні версії книг та періодичні видання з природничих, технічних, гуманітарних наук, а також художньої літератури.

Читачі можуть вільно...

Архів публікацій Polpred

Polpred.com. Огляд засобів масової інформації. Архів важливих публікацій формується вручну. База даних з рубрикатором: 53 галузі; 600 джерел; 9 федеральних округів Російської Федерації; 235 країн і територій; головні матеріали, статті та...