Jump to Navigation

Електронний науковий архів

Електронний науковий архів (Lviv Polytechnic National University Institutional Repository) - інституційний репозитарій НУ "Львівська політехніка", де розміщені повнотекстові матеріали конференцій, журналів, вісників, ін.

Електронний науковий архів Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» наявний у багатьох міжнародних каталогах, реєстрах та спеціалізованих базах даних. Документи нашого електронного архіву відмінно індексуються пошуковими системами, що сприяє їх легкому виявленню, а це, відповідно, значно підвищує ймовірність їх активного використання та цитування іншими науковцями. Станом на 2014 р. у Світовому рейтингу репозитаріїв (The Ranking Web of World repositories) електронний архів нашої установи посідає 392 місце серед 1746 світових і 3 місце серед 36 репозитаріїв України, що свідчить про його авторитет та упізнаваність серед членів світової наукової спільноти.

Для розміщення власних наукових та навчальних документів у нашому електронному архіві – надішліть лист адміністратору (у листі неодмінно вкажіть посаду і тематику своїх досліджень). Усі документи перед розміщенням у архіві проходять модерацію. Документи рекламного характеру, або такі, що не відповідають тематичній спрямованості електронного архіву, чи вимогам ліцензійної угоди, розміщені в архіві не будуть.

Питання, зауваження та пропозиції щодо функціонування архіву надсилайте на електронну адресу dspace@lp.edu.ua.

Перейти до електронного наукового архіву - http://ena.lp.edu.uaYou are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.