Jump to Navigation

Підрозділи бібліотеки

Дирекція Науково-технічної бібліотеки

Відділ забезпечує бібліотечне та ...

Відділ інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення, як структурний підрозділ НТБ Національного університету «Львівська політехніка» був створений у 2008 р.

Відділ комплектування забезпечує комплектування фонду бібліотеки літературою відповідно до напрямів навчальної, наукової, культурно-просвітницької та виховної роботи університету.

Робота відділу полягає у проведенні наукових досліджень з актуальних питань бібліотекознавства, книгознавства та пресознавства.
Відділ здійснює ....
 

Відділ книгозберігання забезпечує формування, організацію, збереження та використання основного фонду бібліотеки (вітчизняних та зарубіжних науково-технічних книг та періодичних видань) відповідно до напрямів навчальної та наукової роботи університету.

Відділ наукової бібліографії є структурним підрозділом НТБ Національного університету «Львівська політехніка», який проводить науково-бібліографічну та науково-дослідну роботу і здійснює бібліографічно-інформаційне обслуговування читачів.

Відділ забезпечує бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування всіх категорій користувачів на основі документів, виданих з відділу книгозберігання і підсобних фондів читальних залів відповідно до навчальної, науково-дослідної, науково-педагогічної та виховної роботи університету.

Відділ соціальної та економічної літератури забезпечує обслуговування всіх категорій користувачів документами соціально-економічної тематики (економіки, соціології, правознавства, філософії, культури, історії, менеджменту, педагогіки, психології), в т. ч. навчальними.
Здійснює бібліотечне та інформаційно-бібліографічне обслуговування користувачів.

Основним завданням роботи відділу є забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування всіх категорій користувачів згідно з їх запитами.

Основним завданням роботи відділу є забезпечення повного, якісного і оперативного бібліотечно-бібліографічного та інформаційного обслуговування всіх категорій користувачів згідно з їх запитами.You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.