Електронний науковий архів

Електронний науковий архів (Lviv Polytechnic National University Institutional Repository) - інституційний репозитарій НУ "Львівська політехніка", де розміщені повнотекстові матеріали конференцій, журналів, вісників та інші, що індексуються багатьма міжнародними каталогами, реєстрами та спеціалізованими базами даних.

Перейти »

Електронний каталог

Електронний каталог дає можливість здійснювати швидкий і якісний пошук літератури за різними параметрами у бібліотеці Львівської політехніки.

Нова версія

Перейти »

Стара версія

Перейти »

Зведений каталог бібліотек м. Львова

Перейти »

 

Календар пам'ятних дат Львівської політехніки

Проект, що розпочався у 2016 році. Він висвітлює перелік важливих подій із життя університету та будується на основі аналізу періодичних видань, в переважаючій своїй більшості, та інших документів, які є у фонді бібліотеки.

Перейти »

 

Новини бібліотеки

Серія онлайн-семінарів від компанії Clarivate Analytics.

З 25 жовтня по 2 листопада 2017 р. користувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у серії онлайн-семінарів, присвячених актуальним питанням наукових публікацій.

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу в НТБ : програма заходів

Відкритий доступ (англ. Open access (OA) – це безкоштовний, швидкий, постійний, повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових та навчальних матеріалів, що реалізовується для будь-якого користувача у глобальній інформаційній мережі.

«Бруківка. Минуле. Сучасність»

 

24 жовтня о 17:00 Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки (вул. Професорська, 1) запрошує на презентацію проекту «Бруківка. Минуле. Сучасність». У програмі:

Шанувальникам детективів

Сьогодні одним з найпопулярніших літературних жанрів є детектив. Тому наші читачі часто просять почитати книги саме цього жанру. Письменник О. Волков вважає, що «детектив – це продукт для інтелектуальної аудиторії, гімнастика для інтелекту».

Тестовий доступ до баз компанії EBSCO

Протягом жовтня та листопада 2017 р. користувачам бібліотеки відкрито тестовий доступ до баз компанії EBSCO, серед яких:

Багатогалузеві бази: