Англомовні друковані видання вже передплачені бібліотекою!

З 2019 року у Науково-технічній бібліотеці НУ «Львівська політехніка» тепер можна читати такі газети як The New York Times (International Edition) та Kyiv Post

The New York Times – це найстаріша та одна з найбільш популярних щоденних газет у Сполучених Штатах Америки. Газета 112 разів вигравала Пулітцерівську премію. The New York Times була створена як регіональне видання, однак це не завадило їй стати однією з найвпливовіших газет світу. Слоганом газети є фраза «Усі новини, гідні друку»" (All the News That's Fit to Print).

Газета складається з трьох розділів:

1. Новини: міжнародні, національні, столичні, бізнес, технології, наука, здоров'я, спорт, метрополітен, освіта, погода та некрологи.

2. Думки: редакційні статті, нередакційні статті, листи до редакції.

3. Розваги: мистецтво, кіно, театр, подорожі, гід по Нью-Йорку, їжа та напої, дім, сад, мода і стиль, кросворд.

Kyiv Post  – українська найстаріша англомовна щотижнева газета.

Давнім девізом Kyiv Post був «Independence.Community. Trust», який мав на меті підкреслити свою прихильність до високих журналістських стандартів та етичних методів. Згодом газета змінила свій офіційний девіз на «Глобальний голос України».

Персонал Kyiv Post у 2014 р. заслужив Почесну відзнаку Школи журналістики в Університеті Міссурі. Також, згідно з результатами AGT Communications Company, Kyiv Post є найпопулярнішим українським джерелом новин для американських та європейських інформаційних агентств.

У газеті висвітлюються питання ділової, політичної та розважальної сфер.

З першими номерами видань уже можна ознайомитись у читальному залі науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1, II поверх). В них ви знайдете багато різноманітної та пізнавальної інформації. Так у The New York Times ви зможете прочитати про конфлікт  Українського та Російського патріархату, дізнаєтесь більше про проблеми вираження політичних поглядів у Facebook та труднощі, з якими зіткнулись компанії на шляху випробовування автомобілів з комп’ютерною системою керування. Вам буде запропоновано свіжий погляд на вишивку як феміністичний акт, а любителів туризму порадує стаття про незайману природу на півдні Чилі.

У Kyiv Post ви також зможете почерпнути багато цікавого, від того, чого варто очікувати українцям у 2019 році та планів МВФ щодо економіки України до того, де у Києві краще всього покататись на ковзанах та поїсти смачних гамбургерів.

Сподіваємось, що ці видання будуть цікавими та корисними для широкого загалу користувачів.