«День з бібліотекою»

До Всеукраїнського дня бібліотек у стінах Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) 27 вересня 2018 року відбудеться «День з бібліотекою».

Девіз цьогорічної події — «Творімо разом!»

Програма заходів

12:00 Відкриття виставки «Краса у відтінках».

Творча зустріч з доцентом кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка», кандидатом історичних наук Світланою Лісіною (детальніше про автора та її творчість дивіться тут).

На вас чекає: відкриття персональної виставки в стилі петриківського розпису, книжково-ілюстративна експозиція, музичний виступ студентів кафедри СКІД та інші цікаві несподіванки.

Запрошуємо усіх, кого цікавить народне мистецтво та творчість наших політехніків у читальний зал Науково-технічної бібліотеки.

Виставка триватиме до 15 жовтня. Відвідати виставку можна в години роботи бібліотеки: понеділок-пятниця – з 10:00 до 18:00, субота – з 10:00 до 15:00

 

12:30 Майстер-клас з петриківського розпису від мисткині Елли Золотаренко.

Чудова нагода спробувати свої сили у цьому стилі мистецтва.

 

14:00 Презентація «Бібліотеки Японії очима користувача» від керівника Українсько-Японського центру при Науково-технічній бібліотеці «Львівська політехніка» Ігоря Зорія.