Доступ до ресурсів SciFinder-n

До 31 жовтня 2020 року НУ «Львівська політехніка» матиме доступ до ресурсів SciFindern від компанії Chemical Abstracts Service (CAS).

SciFindern – це оновлена версія знайомої багатьом БД SciFinder.

SciFindern надає необмежений доступ до найбільшої в світі бази даних сполук, реакцій і рефератів з хімії та суміжних наук. Це легкий у використанні інструмент для пошуку та аналізу наукової інформації. Вчені мають можливість аналізувати публікації з понад 50000 наукових журналів із 185 країн, патенти з 63 патентних офісів та здійснювати пошук інформації про хімічні сполуки та їх реакції. Крім журналів та патентів вченими CAS індексуються тези конференцій, технічні звіти, дисертації, книги та електронні журнали. SciFindern дозволяє здійснювати пошук хімічних сполук, їх властивостей та реакцій, використовуючи інформацію про молекулярну структуру сполуки.

Деякі з корисних можливостей SciFindern:

  • Пошук літератури на основі ключових слів;
  • Пошук літератури за вмістом речовини;
  • Пошук речовин та їх властивостей;
  • Пошук реакцій;
  • Ретросинтетичний аналіз.

Доступ до системи надається з локальної мережі університету,  або з іншої локації із використанням технології віддаленого доступу. Доступ передбачає також авторизацію за логіном та паролем. Ті користувачі, які вже мали змогу працювати із SciFinder в межах тимчасового доступу, що був організований у жовтні 2018 року, можуть зараз продовжувати свою роботу із логіном та паролем, які були створені тоді. Для реєстрації нових користувачів просимо використовувати це посилання.

Реєстрація є доступною виключно з комп'ютерної мережі Львівської політехніки. Просимо звернути увагу, що поштова скринька користувача при реєстрації повинна бути в домені @lpnu.ua.