Новини бібліотеки

«Почуття українського у Миколи Гоголя»

Микола Васильович Гоголь, який жив і творив два століття тому, і сьогодні викликає великий інтерес до своєї особи та творчості. Найбільш дебатованою темою залишається тема українськості чи російськості Миколи Гоголя.

Книжкова виставка до 100-річчя Денисенка Григорія Івановича

22 квітня о 09:00 в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбулося відкриття книжкової виставки, присвяченої  100-річчю Денисенка Григорія Івановича.

Графік роботи бібліотеки на час весняних свят

Шановні користувачі!

Просимо звернути увагу, що на час весняних свят Науково-технічна бібліотека НУ "Львівська політехніка" працюватиме за наступним графіком:

Понеділок 29.04, вівторок 30.04 та середа 01.05 – вихідні дні.

Книжкова виставка «Нові рішення в галузі реконструкції та реставрації»

18 квітня – Міжнародний день пам’яток і визначних місць, в Україні цей день – День пам’яток історії та культури.

Наукові фестини у бібліотеці

19 квітня у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» відбудуться Наукові фестини! Тема цьогорічних фестин – Нафта XXI століття – інформація. І ми пропонуємо Вам дізнатись ЧОМУ так і ще – ЯК?

Поспішаймо подати заявку на індексування у наукометричній базі даних Index Copernicus!

До уваги редакторів та відповідальних осіб наукових журналів Львівської політехніки!

Матеріали з бібліотекознавства

Науково-технічна бібліотека (вул. Професорська, 1) отримала видання в допомогу тим, хто вивчає та цікавиться історією українського бібліотекознавства та бібліографії в цілому.

Український журнал «Економіст»

Шановні користувачі!

Хочемо привернути Вашу увагу до колекції видань журналу «Економіст», що знаходиться у фонді нашої бібліотеки (читальний зал соціальної та економічної літератури, вул. Митрополита Андрея, 3, ІІ пов.).

Віртуальна виставка "Пригоди, подорожі, фантастика"

Дорогі читачі!

На допомогу курсовому і дипломному проектуванню

Запрошуємо Вас відвідати виставку, що експонується у читальному залі Відділу соціальної та економічної літератури (вул. Митрополита Андрея, 3, ІІ пов.).