Наукові фестини «Від реальності до віртуальності»: звіт

20 квітня у стінах нашої бібліотеки пройшли Наукові фестини! Цього року, як і завжди, ми доклали зусиль, щоб зацікавити і розважити наших дорогих гостей, значну допомогу нам надали студенти кафедри СКІД, взявши участь і як волонтери, і як організатори низки подій.

Таким чином, в ході святкування фестин відбулася чимала кількість цікавих заходів: пригодницький квест «Загадки Старого Трістрама», актуальний тренінг «Instagram: секрети успішного ведення блогу», пізнавальні дебатні ігри на тему «Sharing-культура: за і проти», запальний майстер-клас із сальси, а також захоплива екскурсія "Пізнай політехніку" і чудова книжкова виставка «Таємничий світ астрономії». Крім того, до послуг всіх бажаючих були тематичні фотозони і можливість взяти участь у флешмобі з улюбленою книгою. На ці заходи завітало близько ста гостей із трьох шкіл міста Львова (№3, №10, №44), вони охоче брали участь у запропонованих подіях.

Відвідувачі, студенти та працівники книгозбірні весело та з користю провели час, отримали багато незабутніх вражень. Наукові фестини 2018 залишили по собі чимало теплих спогадів, частину з яких нам вдалось зобразити в даних фото, з якими ми пропонуємо вам ознайомитись.