"Ніч в бібліотеці" 2017 : програма заходів

До Всеукраїнського дня бібліотек традиційно у стінах НТБ Львівської політехніки (вул. Професорська, 1) 29 вересня відбудеться «Ніч у бібліотеці». Девізом цьогорічної «Ночі» стало гасло «Дивись глибше!»

 

11:00         Відкриття фотовиставки «Пам’ятки України»

У вестибюлі Науково-технічної бібліотеки НУ «Львівська політехніка» відбудеться відкриття виставки «Пам’ятки України» з українськими світлинами-переможцями конкурсів «Вікі любить пам’ятки» та «Вікі любить Землю» 2016 року. Під час презентації ви дізнаєтесь про історію конкурсів, про те, яку роль у них відіграли учасники з України, і як кожен із нас може відкрити світові новий погляд на пам’ятки історії чи природи. Запрошуємо усіх, кого цікавить збереження історичної спадщини та унікальні пам’ятки природи.

Фотовиставка триватиме до 13 жовтня. Відвідати виставку можна в години роботи бібліотеки: понеділок-п'ятниця 10:00-18:00, субота 10:00-15:00

 

14:00 Фільм «Fresh Reading Lviv»

Фільм про одноіменний фотопроект  Сергія Талочка, Сашка й Дарини Балабаїв, метою якого є  промоція здорового способу життя, читання цікавих та свіжих книжок. «Fresh Reading Lviv» – це можливість зруйнувати стереотипи, пов’язані з книгозбірнями й бібліотекарями та підтримати бібліотечні заклади і показати, що вони сучасні, креативні та інноваційні.

 

19:00. Вистава «Крила ангела» за твором Ясунарі Кавабати «Елегія» (реж. О. Крилова)

Вистава від Першого театру про всеосяжну любов, про близькість людей, світів, сердець. Це внутрішній монолог жінки, яка любила і втратила. Вистава про ілюзії, перевтілення та про щиросердну силу, здатну проникати в простір і час…

Під час вистави ви станете учасником чайної церемонії, що допоможе вам проникнути та відчути цю історію ще глибше. У виставі є все – світи, люди, життя, смерть та найпрекрасніша елегія створена людиною… І це ще не все!