Вебінари про ресурси платформи Web of Science.

З 28 листопада Clarivate Analytics пропонує першу серію вебінарів українською мовою про ресурси платформи Web of Science для наукової діяльності. Сертифікати не передбачені. Необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар за відповідними посиланнями. Можна обрати лише той що зацікавив, або відвідати усі три. За 10 хвилин до початку необхідно перейти за посиланням, що отримаєте у листі після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується. Подбайте про наявність колонок або можливість відтворення звуку.

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх бажаючих на перегляд цих вебінарів в читальний зал за адресою: вул. Професорська 1, 2 пов.

28 листопада о 16:15
Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science. Реєстрація

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

29 листопада о 16:15
Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень.  Реєстрація

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

30 листопада о 16:15
Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю. Реєстрація

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.