Семінар «Міжособистісні конфлікти в колективі»

6 грудня 2017 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбувся семінар «Міжособистісні конфлікти в колективі».

Працівниками нашої книгозбірні — завідувачкою відділу художньої літератури та культурно-просвітницької роботи Людмилою Найдою, завідувачкою науково-методичного відділу, канд. соц. ком. Ренатою Самотий спільно із канд. психол. наук, доценткою кафедри теоретичної та прикладної психології Інституту права та психології НУ «Львівська політехніка» Зоєю Романець була розроблена анкета. В опитуванні взяли участь 82 респонденти з 4 бібліотек ВНЗ Львова: НУ «Львівська Політехніка», ЛНУ ветеринарної медицини, ЛДУ фізичної культури та Національного лісотехнічного університету.

На семінарі обговорювали важливі питання та проблеми, за допомогою фахових коментарів пані Романець шукали шляхи їх вирішення. Емоційне спілкування знайшло відгук і розуміння у кожного з присутніх.

Подібний спільний захід став вже традиційним для нашої книгозбірні та кафедри теоретичної та прикладної психології, адже такі зустрічі покращують атмосферу в колективі, сприяють його згуртованості.