Серія вебінарів від компанії Clarivate Analytics

З 25 по 27 вересня 2018 р. користувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у вересневій серії вебінарів від Clarivate Analytics українською.

Заходи безкоштовні, потребують попередньої реєстрації на кожен обраний за відповідними посиланнями. Запитання можна поставити під час реєстрації або протягом вебінарів.

25 вересня 2018 16:15

Тема:

Оновлена платформа Web of Science. Використання ресурсу у науковій та освітній діяльності

Тези:

Підбір і аналіз наукової літератури. Типи і особливості видів пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, можливості пошуку у пристатейній літературі та схожих записах. Отримання повного тексту, відкритий доступ та Kopernio. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів, спільна робота з обраною літературою. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація

 

26 вересня 2018 16:15

Тема:

Наукові видання для публікації власних досліджень: критерії підбору та аналізу

Тези:

Ідентифікатори якісного наукового видання, бізнес-моделі та вартість публікації. Підбір видання для публікації. Оформлення рукопису за необхідним форматом. Публікаційний процес. Розрахунок і особливості застосування імпакт-фактору, квартилю. Оновлений Journal Citation Reports, додаткові функції. Як розпізнати і не потрапити до хижацьких видань. Перевірка індексації видання у Web of Science

Реєстрація

 

27 вересня 2018 16:15

Тема:

Презентація та аналіз здобутків науковця. Оптимізація звітних процедур для автора та установи

Тези:

Пошук доробку науковця у Web of Science, складнощі що можуть виникнути, їхні причини та подолання. Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID: створення, наповнення, редагування, автоматичне створення звітів з публікаційної діяльності науковця /довільної групи вчених і їхня коректна оцінка

Реєстрація