Серія вебінарів від компанії Clarivate Analytics

З 18 по 20 лютого 2019 р. користувачі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мають можливість взяти участь у серії вебінарів від Clarivate Analytics українською.

Заходи безкоштовні та потребують попередньої реєстрації за відповідним посиланням на кожен обраний захід.

18 лютого 2019 16:15

Тема:

Можливості платформи Web of Science для науковця

Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українським передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.

Реєстрація

 

19 лютого 2019 16:15

Тема:

В яких виданнях опублікувати власні дослідження

Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.

Реєстрація

 

20 лютого 2019 16:15

Тема: 

Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Реєстрація