Тестовий доступ до баз даних компанії EBSCO

Науково-технічна бібліотека НУ «Львівська політехніка» отримала тестовий доступ до повнотекстових тематичних баз від компанії EBSCO, який триватиме до 10 червня 2018 р.

EBSCO – провідний постачальник електронних сервісів і баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє понад 200 наукових, технічних і медичних баз для різних груп користувачів. База даних EBSCO містить більше ніж 30 000 повнотекстових журналів, книг, брошур, газет, довідників і аналітичних оглядів. Більшість представлених журналів індексуються у Web of Science або Scopus.

Щоб скористатися ресурсами EBSCO необхідно перейти за посиланням http://search.ebscohost.com з будь-якого комп'ютера мережі університету.

На стартовій сторінці Ви зможете ознайомитись із переліком доступних баз даних,  вибрати конкретну базу, декілька або всі бази, помітивши їх прапорцями, після чого потрібно натиснути кнопку «Продовжити». Вас перенаправить на сторінку пошукового інтерфейсу, де можна задати різноманітні критерії пошуку.

Запрошуємо до активного користування базами даних EBSCO. Після аналізу статистики запитуваності ресурсу буде вирішуватись його придбання.

Працювати із базами можна і через віддалений доступ. Як скористатися віддаленим доступом можна дізнатись тут.

 

Короткий опис доступних баз даних

Academic Search Premierце мультидисциплінарна база даних, що містить повний текст для понад 4 600 журналів, включаючи повні тексти для майже 3 900 рецензованих найменувань. PDF-файли до 1975 року та далі є в наявності для більше ніж 100 журналів, а цитовані посилання для пошуку доступні для понад 1000 найменувань.

MasterFILE Premier мультидисциплінарна база даних, розроблена спеціально для публічних бібліотек, містить повний текст для майже 1 700 періодичних видань, з повнотекстовою інформацією, що датується ще 1975 роком. Вона покриває практично всі предметні області, що представляють загальний інтерес, а також містить повний текст для майже 500 довідників і більше ніж 164 400 першоджерел, колекцію з понад 592 000 фотографій та карт.

Business Source Premier – найпопулярніша в галузі база даних бізнес-дослідженнь, що надає повний текст для більш ніж 2 300 журналів, включаючи повний текст для понад 1 100 рецензованих найменувань.

Regional Business News пропонує вичерпну повнотекстову версію регіональних ділових видань. Регіональні бізнес-новини містять понад 80 регіональних ділових публікацій, що охоплюють всі міські та сільські райони у Сполучених Штатах.

ERIC – інформаційний центр освітніх ресурсів, що надає доступ до навчальної літератури та досліджень. Містить статті з журналів, доповіді про дослідження, навчальні плани та навчальні посібники, статті для конференцій, дисертації та тези, а також книги, що датуються 1966 роком та далі.

GreenFILE пропонує добре вивчену інформацію, що охоплює всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище: глобальне потепління, зелене будівництво, забруднення, переробка та ін. Ця база даних містить індексування та витяги для більше ніж 384 000 записів, а також повний текст у вільному доступі для понад 4 700 записів.

Library, Information Science & Technology Abstracts містить понад 560 основних журналів, близько 50 пріоритетних журналів та близько 125 вибіркових журналів, а також книги, дослідницькі доповіді та провадження. Охоплює бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометрику, пошук інформації в Інтернеті, управління інформацією тощо.

Teacher Reference Center – довідковий центр для вчителів пропонує індексування та витяги для 280 найпопулярніших журналів і журналів для викладачів та адміністраторів.

European Views of the Americas: 1493 to 1750це нова бібліографічна база даних, що є цінною для бібліотек, вчених та всіх зацікавлених у європейських творах про Америку. База даних містить понад 32 000 записів і є всеосяжним посібником до друкованих записів про Північну та Південну Америку, написаних у Європі до 1750 року.

Health Source - Consumer Edition являє собою багату колекцію інформації про здоров’я споживачів, охоплює велику кількість тем про охорону здоров’я, включаючи медичні науки, харчування, догляд за дітьми, спортивну медицину і загальний стан здоров’я. Надає доступ до близько 80 повнотекстових журналів про здоров’я споживачів.

Health Source: Nursing/Academic Edition представляє близько 550 повнотекстових наукових журналів, присвячених багатьом медичним дисциплінам. Містить інформацію про ліки для споживачів, що охоплює 1 300 загальноосвітніх листків лікарських препаратів з більш ніж 4 700 найменуваннями.

MEDLINE надає перевірену медичну інформацію про медицину, медсестринство, стоматологію, ветеринарну медицину, систему охорони здоров'я, доклінічні науки та багато іншого. Ця база даних дозволяє шукати посилання з понад 5 400 біомедичних журналів.

AHFS Consumer Medication Information є надійним джерелом і визнаним стандартом інформації про споживчі ліки. Містить більше ніж 1 000 монографій з інформацією про лікарські препарати.