Творчий вечір світової музики: детальніше про виконавців

Дорогі друзі!

Якщо ви цікавитесь культурною діяльністю нашої книгозбірні, то безперечно знаєте про вельми цікаву подію, що незабаром (6 червня, 16:00) відбудеться у наших стінах (вул. Професорська, 1) – творчий вечір японської та світової музики знаної японської співачки Акі Оно та голови Японсько-української асоціації культурного обміну, виконавця музичних творів на традиційному японському струнному інструменті Сямісен Мотохіро Оно.

Сьогодні ми хотіли б поділитися з вами дещо детальнішою інформацією про цих талановитих та непересічних особистостей.

Акі Оно

Акі Оно народилася та виросла в японському місті Осака. Займалася вокалом у провідного японського викладача п. Сасакі Цутому. Працює як у Японії так і за її межами, експерементує з різними музичними стилями, переважно виконуючи джазові та латино-американські музичні твори, авторські композиції та твори у стилі поп і боса нова. Часто виступає на різних культурних заходах, вечірках, в прямому ефірі та на радіо.

Останнім часом, виконує оперні та класичні твори, як і твори у жанрі канцона.

У 2012 та 2016 рр. виступала в Україні.

У листопаді 2016 р. виступала на Фестивалі Японії в Новій Зеландії.

У грудні 2017 р. японське видавництво «Доніепуру» (Дніпро), випустило у світ книгу з CD під назвою «Charisma Харизма».

 

Мотохіро Оно

Мотохіро Оно народився в японському місті Осака у 1970 р. Закінчив відділ русистики факультету іноземних мов університету Тенрі. У січні 2005 р. переїхав до столиці України

м. Києва, для започаткування роботи Японсько-української асоціації культурного обміну.

У січні 2006 р. повернувся в Японію та заснував видавництво «Доніепуру» (Дніпро).

У жовтні 2007 р. на запрошення Національної спілки письменників України, взяв участь у Міжнародному форумі письменників, що відбувався у Києві. Перший серед японців, був нагороджений медаллю «Почесна відзнака» Національної спілки письменників України.