Виставка до ювілею Тревого Ігоря Севіровича

Від 27 лютого у Науково-технічній бібліотеці можна оглянути виставку «Відомі вчені Національного університету «Львівська політехніка», присвячену ювілею Тревого Ігоря Севіровича – вченого в галузі геодезії, доктора технічних наук, професора кафедри геодезії Інституту геодезії, дослідника точності світловіддалемірних GPS-вимірювань та міських геодезичних мереж. Ігор Севірович – активний професійний та громадський діяч, президент Українського товариства геодезії, декан повної вищої освіти Інституту геодезії, член вченої ради ІГДГ, у минулому – член Міжнародної наукової комісії KAPG (1970–1980 рр.). За активну наукову та громадську діяльність вчений відзначений багатьма відзнаками та нагородами. У науковому доробку вченого біля 300 наукових та науково-методичних праць.

Окрім цього, Ігор Севірович – один з десяти науковців НУ «Львівська політехніка», в доробку котрих є найбільша кількість праць відкритого доступу у електронному архіві Науково-технічної бібліотеки. З цієї нагоди працівники бібліотеки створили детальну сторінку вченому у Вікіпедії.

На виставці експонуються наукові роботи та світлини робочих моментів життя вченого.  Виставку можна переглянути в Науково-технічній бібліотеці (вул. Професорська, 1, II пов.).

Віртуальну виставку, присвячену Тревого Ігорю Севіровичу, можна переглянути тут. Щиро вітаємо ювіляра!