Jump to Navigation

Відділ книгозберігання

Відділ книгозберігання забезпечує формування, організацію, збереження та використання основного фонду бібліотеки (вітчизняних та зарубіжних науково-технічних книг та періодичних видань) відповідно до напрямів навчальної та наукової роботи університету.
Готує статті, доповіді, повідомлення за напрямами роботи відділу. Бере участь у науково-методичних заходах бібліотеки. Організовує віртуальні виставки.
 
Структура відділу:
• сектор книгозберігання;
• сектор періодичних видань.
Першооснову фонду бібліотеки займають документи довоєнного періоду. Переважно це унікальні рідкісні і цінні видання XVI-XIX ст, які мають наукову і пізнавальну цінність. У фонді нараховується понад 1 млн. різноформатних примірників книг, близько 408 тис. примірників журналів і приблизно 38 тис. примірників неопублікованих матеріалів (авторефератів, дисертацій, які захищені у Лльвівській політехніці, копії звітів НДР тощо), кількість яких постійно попонюється новими надходженнями.
 
Значну частину книжкового фонду становить:
• наукова література (література технічної та науково-природничої тематики);
• література з архітектури і мистецтва;
• мовні, тлумачні та галузеві словники;
• бібліографічна література;
• інші довідкові видання;
• видання науковців Політехніки;
• методичні розробки (вказівки) та ін.
Більшість періодичних видань становлять науково-технічні зарубіжні журнали постійного зберігання, решта – вітчизняні та російські видання, галузеві реферативні журнали, які зберігаються згідно затвердженими термінами.
 
Наукова робота
З 2009 року широко розгорнулася наукова робота по розкриттю книжкового фонду довоєнної зарубіжної літератури. На даний час опрацьовується література з архітектури, мистецтва XVI – поч. XIX ст.
Працівники відділу розкривають фонд довоєнних документів шляхом організації віртуальних виставок та беруть активну участь у семінарах та міжбібліотечних конференціях.
 
Відділ обслуговує за адресою:
вул. Професорська, 1
Завідувач відділу: Громова Оксана Ігорівна 
 
Режим роботи:
Понеділок – п’ятниця: 10.00 – 18.00
Субота: 10.00 – 16.00
Санітарний день – останній день місяця
Неділя: вихідний день
Контактна інформація:
тел. (038) 032-258-21-63You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.