Jump to Navigation

Відділ наукової бібліографії

Відділ наукової бібліографії є структурним підрозділом НТБ Національного університету «Львівська політехніка», який проводить науково-бібліографічну та науково-дослідну роботу і здійснює бібліографічно-інформаційне обслуговування читачів.

Структура відділу:

  •     сектор ретроспективної та поточної бібліографії;
  •     сектор інституційного репозитарію (Електронного наукового архіву Національного університету «Львівська політехніка»).

Основні напрямки роботи:

  • науково-дослідна

Науково-дослідна робота з питань методики бібліографування та інших напрямів роботи відділу та узагальнення досвіду бібліографічної роботи.

Підготовка статей, доповідей, повідомлень за напрямами науково-бібліографічної роботи відділу.

Участь у науково-методичних заходах бібліотеки, організація та проведення заходів для підвищення фахового рівня працівників відділу та НТБ.

Виявлення, вивчення та впровадження в практику інноваційного бібліографічного досвіду інших бібліотек за профілем відділу.                     

  • науково-бібліографічна

Організація роботи зі створення інформаційно-бібліографічних баз даних : «Праці вчених Національного університету «Львівська політехніка» та «Історія Львівської політехніки»

База даних "Праці вчених Львівської політехніки" надає можливість отримати відомості про науково-дослідну діяльність співробітників університету

У базі даних «З історії Львівської політехніки» зібрано історіографічну та джерелознавчу інформацію на основі публікацій у періодичних та книжкових виданнях, які висвітлюють важливі етапи діяльності університету.

Укладання і підготовка до друку ретроспективних бібліографічних покажчиків праць вчених політехніки: «Праці Національного університету «Львівська політехніка» (щорічне видання), а також бібліографічних покажчиків наукових і навчальних видань, які включають доробок вчених університету за певну кількість років.

Укладання і підготовка до друку бібліографічних покажчиків з історії Львівської політехніки, а також персональних бібліографічних покажчиків.

Організація роботи з наповнення та редагування Електронного наукового архіву Львівської політехніки.

  • Комплектування,організація і збереження фонду довідкових та бібліографічних видань

Комплектування (спільно з відділом комплектування) спеціалізованого фонду довідкових і бібліографічних видань згідно з профілем комплектування відділу.

Організація роботи з комплектування Електронного наукового архіву Львівської політехніки (спільно з відділом комплектування та організаторами конференцій, що проводяться у Львівській політехніці, а також представниками кафедр).

  • бібліографічно-інформаційне обслуговування читачів

Як правильно оформити список літератури до наукової роботи.
Вища школа і Болонський процес.

  • науково-методична робота

Розроблення проектів регламентувальної та науково-методичної документації з питань бібліографічно-інформаційного обслуговування користувачів та складання бібліографічного опису документів.

Підвищення кваліфікації працівників відділу: проведення семінарів, оглядів нових надходжень, тематичних оглядів.

Надання методичної допомоги та консультацій відділам бібліотеки з питань бібліографічно-інформаційного обслуговування користувачів та складання бібліографічного опису документів.

 

Завідувач відділу: Войтович Ірина Остапівна
e-mail: 

Режим роботи:

понеділок – п’ятниця: 10.00 – 18.00
санітарний день – останній день місяця
субота, неділя: вихідний день

Контактна інформація:

тел. (038) 032-258-22-11
 You are reporting a typo in the following text:
Simply click the "Send typo report" button to complete the report. You can also include a comment.